Logo Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach

W ramach akcji „Pola Nadziei”, działające przy Szkole Podstawowej w Skokach Koło wolontariatu, przeprowadziło w dniach 7- 8 maja na terenie Skoków, kwestę charytatywną na rzecz Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.

Wyrażamy szczere podziękowania wszystkim: wolontariuszom i nauczycielom Szkoły Podstawowej w Skokach oraz rodzicom, którzy identyfikując się z Ideą Hospicjum, z ogromnym zaangażowaniem i wrażliwością serca, włączyli się w pozyskiwanie środków na poprawę warunków chorym. Księdzu Proboszczowi, za okazane serce, pomoc i możliwość przeprowadzenia zbiórki przed kościołem w Skokach. Dyrektorowi Szkoły za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki przez młodzież i nauczycieli.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do mieszkańców z terenu Gminy Skoki, którzy odpowiedzieli na apel koła wolontariatu i wsparli tę szlachetną ideę, czego dowodem były pełne puszki kwestujących. W sumie zebrano 5 544,00 zł. Pomoc w prowadzeniu Hospicjum w każdej formie, jest wyrazem szacunku i miłości dla drugiego człowieka. Jest to najcenniejszy dar, jaki można dać osobie chorej, potrzebującej opieki i pomocy. 

Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu chorych i potrzebujących